BRIDELLE CHALLENGE

Sesja BRIDELLE CHALLENGE "Provance Love" realizowana w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest Złotopolska Dolina. Powstały subtelne zdjęcia, tak jak lubię -  pełne pasteli i ciepła. Scenografia i dobrane detale przywodzą na myśl romantyczną Prowansję.

Otwórz delikatnie flakonik i przesuń go powoli pod nosem. Od razu masz pierwsze wrażenie, lekkie, nieuchwytne. To nuta głowy. Potem następuje nuta serca, mniej intensywna, ale trwalsza. To temat. Na końcu przychodzi nuta bazy. Czasem latami utrzymuje się na tkaninie, skórze czy drewnie. To dzięki niej stajemy się wierni jednemu zapachowi. Nigdy jej nie zapominamy, bo pamięć działa najpierw przez zapachy.

Z zapachami jest trochę  jak ze zdjęciami. Fotograf komponuje ze sobą wiele rzeczy aby powstało wyjątkowe zdjęcie, na które ktoś w albumie będzie spoglądał przez lata i które będzie wspomnieniem niezwykłych przeżyć. Zdjęcia pozowane przy sesjach ślubnych są dla mnie okazją, kiedy moja wrażliwa dusza się uwalnia i  mogę swoją wyobraźnie, warsztat, emocje ludzi, ich wizualność i otoczenie złączyć w upragnione ujęcie. Więcej o sesji BRIDELLE na moim osobnym blogu www.mazurpawel.pl oraz w zakładce portfolio

Leave a Comment

%d bloggers like this: