• Plener w stylu BOHO
  • Plener w stylu BOHO
  • Plener w stylu BOHO
  • Plener w stylu BOHO
  • Plener w stylu BOHO

Fotografia ślubna w stylu boho. Klimat wyrwany z lat 70 i urocze, romantyczne dekoracje w plażowym wydaniu. Zdjęcia ślubne, które przykuwają uwagę, gdyż napracowałem się nad detalami, scenografią i ustawieniem, aby wszystko do siebie pasowało i jednocześnie tworzyło jakąś historię. Mało zdjęć w strojach ślubnych, postawiliśmy na luźny klimat. Panna Młoda w zalotnym stroju letnim uwodzi na pikniku Pana Młodego z dużym poczuciem humoru. Jak zwykle starałem się w swych kadrach uchwycić uczucia i emocje.

W naszym życiu nie ma nic bardziej świętego niż chwila, gdy po raz pierwszy uprzytomnisz sobie, że kochasz. Po raz pierwszy usłyszysz trzepotanie jedwabistych skrzydeł miłości, usłyszysz szelest wiatru, poczujesz jego powiew, który niebawem zawładnie twoją duszą."

Ostatnio styl boho w trendach ślubny pojawia się coraz częściej. Dla mnie także jest to ciekawa oprawa do sesji plenerowych. Fotograf ślubny w dzisiejszych czasach musi poszukiwać nowych, oryginalnych pomysłów aby ciekawie zrealizować sesję fotograficzną dla Młodej Pary. Więcej zdjęć z sesji plenerowej oraz reportażu ślubnego w zakładce PORTFOLIO.

Sesja plenerowa: dzika plaża pod Warszawą
Reportaż ślubny:  kościół pw. w Królach Dużych oraz sala weselna Zajazd Skalny w Ostrowii Mazowieckiej

Leave a Comment

%d bloggers like this: