• Zakochani na dzikiej plaży
  • Zakochani na dzikiej plaży
  • Zakochani na dzikiej plaży

Późne lato. Lekko zachodzące już słońce nad podwarszawską dziką plażą. Para Narzeczonych i ja z aparatem. Zrobiliśmy romantyczną sesję przedślubną w blasku ciepłego światła, które niemal otulało moich modeli. Klimat pikniku i pełnej sielanki na "udawanej nadmorskiej plaży". Będą mieli co wspominać, bo sesja plenerowa była fajną zabawą, a efekty też myślę są dla nich wielką przyjemnością.

uśmiechnę się do ciebie z radością i będę wspominał lato pod drzewami, kiedy to uczyliśmy się nawzajem zakochani w sobie. I może przez krótką chwilę ty poczujesz to samo i też uśmiechniesz się do wspomnień, które na zawsze pozostaną naszą wspólną własnością."

Fotografia ślubna to fotografia głownie uczuć, przynajmniej ja jako zawodowy fotograf  ślubny staram się tak to postrzegać. Na pierwszym planie zawsze stawiam emocje, później zaś klimat który im towarzyszy oraz detal. Przygotowując sesję plenerową zawsze dbam o całą atmosferę, aby fotografowana para, scenografia i klimat zdjęć tworzyły jedną spójną historię i całość. Nawiązuję przy tym często do ich zainteresowań, sposobu bycia i charakteru. Mam nadzieję, że widać to w moich fotografiach.

Sesja plenerowa: dzika plaża pod Warszawą

Leave a Comment

%d bloggers like this: